Дівчина Кріштіану Роналду показала, як гуляла навколо стадіону в Києві

28 травня 2018, 12:53
Джорджина Родрігес в соцмережах показала фотографії, зроблені на фіналі Ліги чемпіонів

Кріштіану Роналду з дівчиною і сином. фото Instagram

26 травня в Києві пройшов фінал Ліги чемпіонів, в якому "Реал" обіграв "Ліверпуль" з рахунком 3: 1 і виграв третій трофей ЛЧ поспіль і 13-й в історії – це рекорд турніру. Відео "Реал" – "Ліверпуль" – 3: 1 є на нашому сайті. Лідер "Реала" Кріштіану Роналду став першим футболістом в історії, який виграв Лігу чемпіонів п'ять разів.

Дівчина португальського футболіста Джорджина Родрігес в соціальних мережах показала фотографії, які вона зробила в столиці України. На них вона з Роналду і його сином святкує перемогу, а також гуляє біля НСК "Олімпійський" перед матчем "Реал" – "Ліверпуль" з родичами і друзями родини.

"Ми всі були мішком нервів, але разом ми несли його краще", – підписала фотографії Джорджина Родрігес.

Нагадаємо, що в листопаді Родрігес народила для Кріштіану дочку, яку пара вирішила назвати Алана Мартіна. У футболіста також є троє дітей від сурогатних матерів.

Раніше в ЗМІ просочилася дата весілля Кріштіану Роналду. За даними Correio de Manha, футболіст і Джорджина Родрігес розпишуться після чемпіонату світу 2018 року.

В кінці 2017 року Кріштіану Роналду зайняв 12-е місце в рейтингу найбагатших спортсменів світу за версією Forbes. Цікаво, що в топ-10 увійшов тільки один футболіст, і то, який завершив кар'єру – Давид Бекхем.