Десятий етап "Джиро" протяжністю в 200 км виграв Боем

19 травня 2015, 19:59
Італійський велогонщик Нікола Боем став переможцем десятого етапу "Джиро д'Італія"

Протяжність 10-го етапу склала 200 км. Боем фінішував першим з часом 4 години 26 хвилин 16 секунд. Другим став італієць Маттео Бусато, третім – ще один представник Італії Алессандро Малагуті.

Іспанець Альберто Контадор зберіг рожеву майку лідера генеральної класифікації. Австралієць Річі Порт, який йшов третім у генеральній класифікації, через проблеми з велосипедом програв іспанцеві 47 секунд на 10-му етапі й опустився на четверте місце, пропустивши вперед іспанця Мікела Ланду. Італієць Фабіо Ару, який займав друге місце, фінішував в один час із Контадором.

У середу пройде 11-й етап "Джиро". Українські гонщики в цьому році на "Джиро" не змагаються.