"Десна" обіграла "Олімпік" у чемпіонаті України

12 травня 2019, 16:37
Чернігівський клуб займає перше місце у другій шістці Прем'єр-ліги

/ Фото: ФК "Десна" Чернігів

Сьогодні в чемпіонаті України з футболу проходять матчі 28 туру. У другій шістці зустрілися чернігівська "Десна" і донецький "Олімпік".

Господарям поля вдалося швидко відкрити рахунок. На 15-й хвилині Д. Фаворов скористався нерозторопністю захисту і увігнав м'яч під поперечину. Після забитого гола "Десна" не стала зменшувати темп і продовжувала нагнітати. Однак до перерви рахунок не змінився.

А як тільки почався другий тайм, знову забили чернігівські футболісти. Філіппов успішно реалізував вихід один на один. "Олімпіку" вдалося відразу повернути інтригу, коли Матар успішно замкнув простріл.

Проте, поборотися хоча б за нічию, "Олімпіку" не вдалося. "Десна" впевнено довела справу до перемоги і займає перше місце в шістці команд, які борються за збереження прописки в Прем'єр-лізі.

"Десна" – "Олімпік" – 2: 1

Голи: Д. Фаворов (15), Філіппов (48) – Матар (51)

Нагадаємо, що упустивши на останніх секундах перемогу над "Зорею", кияни змусили Олександра Хацкевича натякнути на можливий відхід з поста головного тренера "Динамо" вже через 20 днів. Тим часом "Шахтар", пропустивши свій перший у 2019 році гол в УПЛ, все таки здолав "Олександрію" – 2: 1. І вже через тиждень "гірники" гарантовано стануть чемпіонами, якщо обіграють на виїзді "Зорю".