Денис Дедечко став чемпіоном Казахстану в складі "Астани"

8 листопада 2015, 13:49
"Астана" на останніх хвилинах вирвала перемогу у матчі з "Актобе" і завоювала другий поспіль титул

Футболісти "Астани" обіграли "Актобе" у заключному 32-му турі чемпіонату Казахстану та стали переможцями першості.

Зустріч, що відбулася в неділю в Астані, завершилася з рахунком 1: 0. Вирішальний м'яч у господарів за дві хвилини до закінчення основного часу матчу забив Джуніор Кабананга.

"Астана" набрала 46 очок і на один бал випередила основного конкурента – алматинський "Кайрат". Бронзові нагороди дісталися "Актобе", що має в активі 32 очки.

Клуб "Астана", заснований в 2009 році, вдруге виграв чемпіонат Казахстану. Вперше столична команда, яка цього сезону стала першим клубом країни, що пробилася в груповий етап Ліги чемпіонів і завоювала титул у минулому році.

У команді виступає український півзахисник Денис Дедечко.