Навіть із чистою стрільбою не потрапили в очки. Українці провалили спринт у Ансі

17 грудня 2021, 16:48
Українські біатлоністи чисто відстрілялися, але лише Лесюк потрапив до ТОП-50 спринту в Ансі. Переможцем гонки став титулований норвежець Йоганнес Бьо

Йоганнес Бьо виграв спринтерські перегони в Ансі

Сьогодні, 17 грудня, у французькому Ансі в рамках четвертого етапу Кубка світу відбулася чоловіча спринтерська гонка.

Перемогу у спринті здобув норвежець Йоганнес Бьо, який подолав дистанцію 10 км з часом 23 хвилини та 30 секунд.

Це перша особиста перемога у сезоні для норвезького біатлоніста. Срібло у Едуарда Латипова із Росії, бронзову нагороду завоював норвежець Філіп Андерсен.

Наші біатлоністи виступили на етапі резервним складом: Артем Тищенко, Руслан Ткаленко та Тарас Лесюк.

Порадували стрільбою Тищенко та Лесюк, які пройшли обидва вогневі рубежі на нуль. Найкращу швидкість на дистанції показав Тарас, який у підсумку фінішував із 46-м результатом.