Даяна Ястремська вийшла до чвертьфіналу турніру в Хуахіні

30 січня 2019, 13:51
Українська тенісистка обіграла в двох сетах китаянку Шуай

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Даяна Ястремська, посіяна на турнірі в Хуахіні (Таїланд) під восьмим номером, вийшла до чвертьфіналу. У другому колі вона в двох партіях обіграла представницю Китаю Пен Шуай, що отримала wild card від організаторів, з рахунком – 6: 1, 6: 4. Тривалість протистояння склала 1 годину 12 хвилин.

Ястремська 6 раз подала навиліт, зробила 5 подвійних помилок і реалізувала 3 з 7 брейк-пойнтів. На рахунку її суперниці жодного ейсі і брейка, а також 1 подвійна помилка.

За вихід до півфіналу змагань в Хуахіні 18-річна українка посперечається або з лідером посіву іспанкою Гарбінє Мугурусою, або з Моною Бартель з Німеччини.

Призовий фонд турніру – 250 тисяч доларів.

Нагадаємо, що раніше в збірній України спалахнув скандал напередодні матчів FedCup. Федерація тенісу України звинуватила Еліну Світоліну і Даяну Ястремськуй у відмові грати за національну команду. Агент тенісисток вимагав завищені гонорари.

Нагадаємо, результати жеребкування Кубка Федерації: Україна потрапила в підгрупу B, де її суперниками будуть Болгарія, Швеція та Естонія. Переможниці обох підгруп зіграють між собою за путівку в плей-офф Кубка Федерації.