Даяна Ястремська: "Цю перемогу я присвячую своїй мамі"

3 лютого 2019, 17:14
Мама тенісистки ледь не втратила зір після того, як в руках вибухнула пляшка з шампанським

/ Фото: AFP

Українська тенісистка Даяна Ястремська стала переможницею турніру WTA International з призовим фондом в 250 тисяч доларів в Хуахіні (Таїланд). У фіналі 18-річна Ястремська в трьох сетах обіграла австралійку Айлу Томлянович – 6: 2, 2: 6, 7: 6.

Після матчу українка заявила, що присвячує цю перемогу своїй мамі.

"Не очікувала, що пройду так далеко, тому що з моєю мамою стався невеликий інцидент. Вона перенесла операцію і повернулася в Україну, тому мені було дуже важко тут виступати. Але я довела собі, що можу пройти через це. Цю перемогу я присвячую своїй мамі", - заявила Ястремська.

Раніше батько тенісистки розповів про нещасний випадок в сім'ї. В руках матері Ястремської вибухнула пляшка, в результаті чого вона ледь не втратила зір.

Ястремська стала першою представницею України, яка двічі виграла турнір WTA до того, як їй виповнилося 19 років. У жовтні минулого року українка виграла турнір в Гонконзі. Тоді вона стала наймолодшою українкою, яка виграла турнір WTA.

У понеділок Даяна Ястремська стане наймолодшою українкою, що коли-небудь входила в топ-40 світової класифікації – 18 років 8 місяців і 20 днів. Ястремська поб'є рекорд Еліни Світоліної, що стала 40-ю ракеткою світу у віці 19 років і 4 днів (16 вересня 2013). Завтра Ястремська займе 34-е місце в рейтингу WTA.