"Дакар" переїхав до Болівії: підсумки шостого етапу ралі-рейду

12 січня 2018, 09:59
760 кілометрів лідери подолали без втрат

<p>Фото: AFP</p>

Ралі-рейд "Дакар" перебрався до Болівії. Гонщики проїхали шостий етап між містами Арекіпа і Ла-Пас протяжністю 760 км, з них 313 км – спецділянка.

Після бурхливих перших днів марафону, коли гонщики сходили один за одним, цей етап пройшов без особливих пригод.

Карлос Сайнс здобув перемогу в заліку позашляховиків. Друге місце на фініші зайняв Стефан Петерансель, третє місце залишилося за Нассером Аль-Аттією.

Завдяки цій перемозі Сайнс скоротив відставання від Стефана Петеранселя до 27 хвилин і закріпився на другій сходинці загального заліку.

Мотоцикліст Антуан Мео здобув перемогу на шостому етапі, але лідерство в загальному заліку захопив Кевін Бенавідес.

Федеріко Вільягра став найшвидшим в гонці вантажівок. Вільягра виграв п'ять з половиною хвилин у лідера генеральної класифікації Едуарда Ніколаєва. Тепер в загальній кваліфікації двох пілотів розділяє майже 53 хвилини.

Детальніше про маршрут і історії гонки ми розповідали в нашому великому матеріалі – "Дакар"-2018: ювілейний старт найсмертельнішого ралі в світі.

До речі, раніше ми давали фото найгламурнішої гонщиці нинішнього ралі "Дакар" Камелії Ліпароті.