Дивовижний порятунок бельгійців: вперше за 48 років команда змогла перемогти, програючи 0:2 в плей-офф

3 липня 2018, 12:48
Неймовірне порятування збірної Бельгії увійде в історію

Бельгійці дотиснули команду Японії на останніх секундах основного часу. Фото: AFP

Збірна Бельгії, обігравши Японію в матчі 1/8 фіналу чемпіонату світу-2018, стала першою за 48 років командою, якій вдалося втекти з 0:2 у ході матчу плей-офф і виграти його. Останнього разу це вдавалося збірної Німеччини в матчі проти Англії (3:2) на ЧС-1970. Наступні Бельгія пропустила два м'ячі за 4 хвилини другого тайму, але відігралася і перемогла завдяки голу Шадлі на четвертій доданій хвилині. У чвертьфіналі "дияволи" зіграють зі збірною Бразилії, матч відбудеться на "Казань-Арені" 6 липня.

Цікаво, що японські футболісти шокували персонал стадіону в Росії, які прибрали після себе роздягальню! Команда і персонал забралися і залишили на столі записку зі словом "Дякую".

Раніше ми писали, що тренер збірної Японії "убитий результатом" матчу з Бельгією в 1/8 фіналу ЧС-2018. Акіра Нісіно прокоментував гру і розповів, про що говорив з футболістами в роздягальні після гри.

Чемпіонат світу з футболу 2018 року стартував 14 червня і триватиме місяць – до 15 липня. Повний розклад та результати матчів чемпіонату світу доступні на нашому сайті.