Що чекає "Шахтар" і "Динамо": як українські клуби грали після 2: 2 в першому матчі

17 лютого 2019, 13:23
Раніше після другого поєдинку нашим вдавалося пройти далі лише чотири рази при дев'яти вильотах

/ Фото: AFP

Представники України донецький "Шахтар" і київське "Динамо" проведуть свої перші матчі 1/16 фіналу Ліги Європи завершили з однаковим рахунком. Нагадаємо, "Динамо" на виїзді зіграло внічию з грецьким "Олімпіакосом" (2: 2). Кияни двічі по дозу матчу виявлялися в ролі наздоганяючих, але зуміли зрівняти рахунок за хвилину до фінального свистка.

А "Шахтар" в Харкові видав бойову нічию з "Айнтрахтом" (2: 2). Тут події розгорталися ще драматичніше. Команди обмінялися голами в самому дебюті, а до 10-й хвилини гірники вже залишилися в меншості – дві жовті картки встиг заробити Тарас Степаненко. У другому таймі команди ще раз обмінялися голами.

Це 14-й і 15-й випадки, коли наші команди завершують з подібним результатом перший матч раунду на виліт. Раніше після другого поєдинку нашим вдавалося пройти далі лише чотири рази при дев'яти вильоти.

Всі успішні приклади траплялися в кваліфікаційних раундах, виключно після виїзних 2: 2. У той же час, після такої нічиєї в гостях українці не долали суперників тричі.

У 13-ти матчах-відповідях представники України мають дві перемоги, п'ять нічиїх і шість поразок. Це без урахування двох овертаймів, в яких поступалися донеччани. "Металург" програв "Аустрії" в 2009-му, а "Шахтар" – "Севільї" у 2007 році.