Що це було, Шево? Україна не змогла обіграти Казахстан

31 березня 2021, 23:35
Наша команда знову зіграла внічию у відборі на ЧС-2022

Матч з Казахстаном буде бойовим

Дожилися! Збірна України знову не виграла у відборі на чемпіонат світу 2022 року. Цього разу в Казахстану. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Україна – Казахстан.

Перед грою всі експерти сходилися на думці: якщо вже Казахстан не перемагати, то гріш нам ціна.

Українська команда повністю домінувала з перших хвилин. Моментів до перерви була сила-силенна. І в Мораеса, і в Яремчука, і в Кривцова. Забили лише раз. Зінченко красиво вирізав на Яремчука, а той елегантно пробив повз воротаря у дальній кут.

Після перерви на полі нічого не змінилося. Ми методично створювали моменти і не реалізовували їх. Знову-таки у Мораеса був шанс, Яремчук небезпечно пробивав. Українці грали статечно, самовпевнено. Розплата прийшла швидко. Казахстан організував контратаку, Мужикова наші захисники не прикрили, у того була купа часу, щоб опрацювати м'яч, прицілитися і закрутити в дальній кут. 1:1 на 59-й хвилині.

Шевченко зреагував швидко, кинув у бій Мораеса і Зубкова. І півзахисник "Ференцвароша" відразу ж міг вивести нашу команду вперед. Пройшла розрізна передача в штрафну, де Зубков опинився сам перед голкіпером, але не зумів його переграти.

Українці продовжували тиснути, але занадто одноманітно діяли. Казахстан грамотно перекривав зони і не давав нам розгулятися. І на останньому рубежі просто блискуче діяв голкіпер Покатилов, що зробив кілька шикарних сейвів.

Знову нічия! Після радісних 1:1 з Францією, пішли гіркі 1:1 з Фінляндією і просто 1:1 зневіри з Казахстаном. Що це було, Андрію Миколайовичу? Як ми будемо грати на Євро-2020? До літа офіційних матчів уже не буде.

УКРАЇНА – КАЗАХСТАН – 1:1