ЧС в Пекіні: перед останнім видом у семиборстві Мохнюк йде шостою

23 серпня 2015, 11:55
Сьогодні дівчата змагалися у стрибках у довжину і метанні списа

У Пекіні проходить другий день чемпіонату світу з легкої атлетики. У змаганнях в жіночому багатоборстві завершилися шість видів програми з семи : сьогодні дівчата змагалися у стрибках у довжину і метанні списа .

У стрибках у довжину Анастасія Мохнюк показала третій результат ( 6,51 метра) і вийшла на третє місце в загальному заліку , проте в метанні списа стала лише 25 -й з результатом 38,93 метра ( у лідера – 56,19 метра). Таким чином, у генеральній класифікації перед останнім видом Мохнюк опустилася на шосте місце.

Аліна Федорова у стрибках у довжину з результатом 6,06 метра стала 20-1 . У метанні списа Аліна показала 29 – й результат ( 35,67 метра). У загальному заліку українки тепер займає 17 -е місце.

Раніше сьогодні розіграли комплект медалей в спортивній ходьбі на 20 км. Пізніше сьогодні будуть розіграні медалі в метанні молота ( 13:30 ) і штовханні ядра ( 14:30 ) у чоловіків , а також у спринті на 100 метрів ( 16:15 ) .