ЧС в Пекіні: Галина Облещук штовхнула ядро майже на 17 метрів, але цього не вистачило

22 серпня 2015, 11:43
Українська спортсменка на чемпіонаті світу з легкої атлетики завершила змагання на 19 місці

Галина Облещук на ЧС в Пекіні. Фото

У суботу в Пекіні стартував чемпіонат світу з легкої атлетики.

У кваліфікації у штовханні ядра у жінок єдина представниця України Галина Облещук показала результат 16.97 метра і не змогла кваліфікуватися у фінал змагань . Для продовження боротьби за медалі необхідно було штовхнути ядро на 18.30 метра , або потрапити в топ- 12 спортсменок. Результат Галини став 19 – м з 24 учасниць.

У суботу будуть розіграні три комплекти медалей на чемпіонаті світу : марафон у чоловіків виграв Гірман Гебреселассіє з Еритреї , пізніше стануть відомі переможці у штовханні ядра у жінок і бігу на 10000 метрів у чоловіків .