ЧС з хокею: чергове фіаско збірної України

27 квітня 2018, 22:10
Наші хокеїсти в овертаймі поступилися команді Литви

Литва виграла. фото IIHF

Збірна України з хокею зазнала чергової поразки на чемпіонаті світу в Дивізіоні I групі В. Сьогодні наша команда зустрічалася з лідерами і господарями турніру литовцями.

У перших двох періодах команди по черзі виходили вперед і наздоганяли один одного. Крім того, у другому періоді литовець Рибаков не реалізував буліт.

До середини третього періоду господарі зробили "плюс два". Однак українцям вдалося повернутися в гру. Спочатку Петрухно відзначився, а за 37 секунд до сирени Німенко зрівняв рахунок. Наша команда в цей момент грала в більшості, замінивши воротаря.

На жаль, в овертаймі литовцям вдався швидкий гол і вони відсвяткували перемогу в матчі.

Литва – Україна 5: 4 – ОТ (1: 1, 1: 1, 2: 2)

Шайби: 8:14 Богдзюл (Калеініковас, Зубрус) – 1: 0, 11:54 Захаров (Міхнов – менш.), 22:01 Буценко (Бабинець, Жовнір – більш.) – 1: 2, 28:48 Гінтаутас (Катуліс – більш.) – 2: 2, 45:39 Гінтаутас (Катуліс, Кієрас) – 3: 2, 49:00 Чижас (Алсаускас, Гінтаутас – більш.) – 4: 2, 55:20 Петрухно (Міхнов) – 4: 3, 59:23 Німенко (Толстушко, Міхнов) – 4: 4, 61:04 Босасо (Калеініковас, Зубрус) – 5: 4

Свій заключний матч на турнірі збірна України зіграє завтра з Японією. Ніякого турнірного значення він не матиме. Наша команда не зможе ані підвищитися, ані знизитися в класі.

Нагадаємо, що в цьому місяці збірна України з хокею серед 18-річних виграла Дивізіон 1В, який проходив у Києві. Таким чином, в наступному сезоні наша команда виступатиме у Дивізіоні 1А.