Чигринський спровокував бійку фанатів з поліцією

5 лютого 2018, 10:47
АЕК обіграв "Олімпіакос" на останніх хвилинах

Після закінчення матчу чемпіонату Греції "Олімпіакос" – АЕК (1:2) на стадіоні спалахнули заворушення.

Господарі пропустили гол на 94-й хвилині, через що місцеві фанати прорвалися на поле і влаштували сутички з поліцією. Органи правопорядку застосували сльозогінний газ.

Зазначимо, що один з м'ячів забив український захисник Дмитро Чигринський – він зрівняв рахунок в матчі на 87-й хвилині. Переможний гол на рахунку Георгіоса Гіакумакіса.

Крім того, перед грою фанати закидали камінням автобус з гравцями АЕК. За межами стадіону у Піреї близько 100 осіб билися з поліцейськими.

Нагадаємо, що АЕК – суперник київського "Динамо" у 1/16 фіналу Ліги Європи. Перший матч між командами відбудеться в Афінах 15 лютого.

Раніше повідомлялося, що утболісти грецького клубу АЕК отримають мільйон євро за перемогу над "Динамо".

Напередодні "Динамо" програло угорському клубу в товариському матчі . Кияни на зборах поступилися "Академії Пушкаша", виграючи по ходу матчу з рахунком 2:1.

Раніше стало відомо, що "Динамо" не заявило Вербича та Ротаня на Лігу Європи. Вилучено з заявки клубу на турнір Максима Коваля (оренда в "Депортіво"), Артема Кравця (перехід до "Кайсеріспора") і Домагоя Віда (перехід до "Бешикташа").