Чотири українки увійшли в топ-20 останньої гонки на чемпіонаті Європи з біатлону

24 лютого 2019, 15:00
Кращий хід в гонці показала Валя Семеренко, а кращу скорострільність – Анастасія Меркушина

/ Фото: AFP

У білоруських Раубічах завершився чемпіонат Європи з біатлону. Останні на трасу вийшли дівчата, що змагаються в гонці переслідування. Всі четверо наших спортсменок поліпшили свої позиції в порівнянні зі спринтом і дружно фінішували в двадцятці найсильніших. Більш того, кращий хід в гонці показала Валя Семеренко, а кращу скорострільність – Анастасія Меркушина.

Як і в спринті, кращою в команді стала Анастасія Меркушина, повторюся восьмий результат спринту. На жаль, для боротьби за нагороди не вистачило ще одного точного пострілу – по ходу гонки Настя тричі заходила на коло штрафу.

Валя Семеренко чудово початку гонку, вже на першому колі відігравши 14 позицій в порівнянні зі своїм стартовим 31-м місцем. Але і Валі в середині гонки не вдалося уникнути трьох штрафних кіл. Продовжуючи боротися за кожну секунду, Валя до самого фінішного створу змагалася за позиції в підсумковому протоколі – аж до фотофінішу за 12-е місце, яким Семеренко поступилася Магдалені Гвіздон.

Віта Семеренко провела гонку з тими ж трьома промахами і фінішувала 16-ю, а Надія Бєлкіна при двох незакритих мішенях показала 19-й результат.

Переможницею ж гонки стала Катерина Юрлова-Перхт з Росії. Вона пройшла всю дистанцію тільки з одним промахом. Друге місце дісталося Ірині Кривко з Білорусі, а призову трійку замкнула німкеня Надін Хорхлер.