Чеські хокеїсти дали по носі росіянам – фаворитам молодіжного чемпіонату світу з хокею

26 грудня 2019, 19:34
Турнір для гравців віком до 20 років відкрився в четвер у Чехії

Сьогодні в Чехії стартував молодіжний чемпіонат світу з хокею серед команд елітного дивізіону. У першому ж матчі господарі збили пиху з головних фаворитів турніру – збірної Росії. Ми писали, як російський хокеїст закинув в НХЛ шайбу головою і програв боксерський бій.

Прем'єрний поєдинок чемпіонату пройшов в Остраві. Чехи за підтримки трибун відразу ж двічі засмутили росіян, але ще до кінця першого періоду рахунок зрівнявся – 2:2. У другій 20-хвилинці команди обмінялися шайбами, а потім Ян Єнік в більшості закинув, як виявилося, переможну шайбу – 4:3. У третьому періоді глядачі голів не дочекалися. Таким чином, головний фаворит турніру зазнав поразки вже на старті.

Згадаймо, як українська молодіжка здобула вольову перемогу на домашньому ЧС, закинувши шість шайб поспіль

В іншій групі команда Швейцарії не без проблем вирвала перемогу у Казахстану з рахунком 5:3. Всього в чемпіонаті U20 беруть участь десять кращих збірних планети.

Дивіться, як на юнацькому турнірі в Одесі тренер побився з дітьми команди-суперника