"Чорноморець" знову не зміг перемогти

20 вересня 2015, 15:53
Після восьми турів одесити тричі зіграли внічию і п'ять разів програли

"Говерла" – "Чорноморець" - 1:1

У матчі восьмого туру чемпіонату України "Говерла " зіграла внічию з "Чорноморцем" . Поєдинок пройшов в Ужгороді і завершився з рахунком 1 : 1 . Одесити не можуть перемогти у нинішньому чемпіонаті : у восьми матчах були зафіксовані три нічиї і п'ять поразок.

Господарям вдався швидкий гол : на сьомій хвилині орендований у "Динамо" 20 -річний півзахисник Орест Кузик з лівого флангу увірвався в штрафну і , не зустрівши гідного опору , пробив у верхній дальній кут – 1 : 0 .

Вже на доданих в першому тайму хвилинах одесити змогли зрівняти рахунок , причому знову в голі взяв участь "динамівець" . Владислав Калитвинцев навісив зі штрафного у воротарську "Говерли" , звідки має американське громадянство нападник Євген Стариков переправив м'яч у сітку – 1 : 1 .

На 54 -й хвилині "Говерла" залишилася в меншості : захисник господарів Павло Кутас грубо двома ногами в'їхав у суперника і отримав пряму червону картку .

Після цього матчу в активі "Говерли" стало дев'ять очок , у "Чорноморця" – три.