"Чорноморець" здобув вольову перемогу в Києві

28 квітня 2018, 19:12
"Сталь" на "Оболонь-Арені" поступилася одеситам з рахунком 1: 2

"Сталь" - "Чорноморець" - 1:2. Фото pfcstal.com

В матчі 29 туру української Прем'єр-ліги" Чорноморець " обіграв " Сталь " . Поедіннок пройшов в суботу на стадіоні " Оболонь – Арена " в Києві і завершився з рахунком 2 : 1 на користь команди Костянтина Фролова .

Господарі першими вийшли вперед: на 22-й хвилині гол забив Юрій Климчук. Вже через три хвилини Максим Третьяков зрівняв рахунок. А переможний гол забив Іван Бобко на 65-й хвилині.

Після цієї перемоги в активі "Чорноморця" стало 25 очок – команда піднялася з останнього рядка в турнірній таблиці "другий шістки". У "Сталі" залишилося 23 очки і тепер команда замикає другу групу.

Свій наступний матч "Чорноморець" проведе 5 травня в Одесі проти "Карпат", а "Сталь" 6 травня на виїзді зіграє з "Олімпіком".

"Сталь" – "Чорноморець" – 1: 2 (1: 1)
Голи: Климчук (22) – Третьяков (25), Бобко (65)
Жовті картки: Месхі (1) – Ковалець (58)

Раніше сьогодні в паралельному матчі
лідер другої шістки чемпіонату України не може виграти п'ять матчів поспіль: " Зірка " на домашньому стадіоні не залишила шансів " Олімпіку " – 2 : 0 .

В другому матчі "Олександрія" обіграла "Карпати" з рахунком 2:1 у Львові.