"Черкаські Мавпи" переграли "Ферро" в Суперлізі

31 жовтня 2014, 21:10
Для "Мавп" це стала четверта перемога в п'яти матчах

Фото superleague.ua

"Черкаські Мавпи" виявилися сильнішими за "Ферро", вирвавши у запорожців перемогу з рахунком 77:72 . Таким чином, команда Максима Міхельсона , яка вийшла на друге місце турнірної таблиці, не знає поразок уже в чотирьох матчах поспіль.

Перша половина матчу, яка пройшла в рівній боротьбі, запам'яталася протистоянням форвардів, які стали кращими в складах своїх команд. Ешлі Хемілтон приніс "Черкаським Мавпам" 10 очок. На рахунку представника "Ферро" Якова Змітровича 13 очок, його партнера Макса Конате – 10 очок. Незважаючи на істотну перевагу в передній лінії, господарі зробили ставку на дальні кидки, однак, незважаючи на сім влучань із-за дуги, змогли забезпечити собі лише мінімальний гандикап (39:38).

Ривок на старті третього періоду дозволив "Мавпам" збільшити свою перевагу ще на кілька очок. У подальшому, незважаючи на спроби запорожців ліквідувати розрив у рахунку, підопічні Максима Міхельсона не тільки стримували натиск суперника, але й примножили свій очковий актив (27:21). Проте вже до середини заключної чверті після вдалих дій Миколи Ольховецького і Макса Конате "Ферро" зрівняв рахунок і навіть вийшов вперед. Кінцівка матчу пройшла в напруженій боротьбі, втім "Мавпи" виявилися холоднокровнішими за суперника і краще використали свої моменти, здобувши четверту перемогу в п'яти матчах.

Захисник "Черкаських Мавп" Кемерон Ранделс не тільки став найкориснішим гравцем матчу, відзначившись 13 очками, 8 передачами, 7 підбираннями та 21 балом РЕ, але і забив кілька важливих кидків, а також зібрав не менш важливі відскоки наприкінці матчу.

Ешлі Хемілтон приніс "Черкаським Мавпам" 16 очок, Андрій Кальніченко – 12 очок, додавши 6 підбирань, Олександр Кобець – 10 очок.

Макс Адам Конате став найрезультативнішим гравцем "Ферро" з 18 очками та 7 підбираннями в активі. 16 очок, 6 підбирань і 5 передач на рахунку Якова Змітровича, 15 очок – Миколи Ольховецького , 12 очок – Олександра Рибалко.