Чемпіони світу іспанці першими залишають турнір

19 червня 2014, 00:06
Програвши обидва стартові матчі групового етапу, збірна Іспанії точно не зможе пробитися в плей-офф

Шарлес Арангіс забив другий м'яч у ворота Іспані

Такого провалу від чемпіонів світу іспанців не очікував ніхто! Після 1:5 від Голландії команда Вісенте дель Боске поступилася збірній Чилі з рахунком 0:2. Таким чином, з групи В в плей-офф ЧС-2014 вийшли команди Голландії та Чилі, а іспанці і австралійці відправляються додому – третій тур для них перетворюється на формальність.

Обидва голи збірна Іспанії пропустила у першому таймі. На 20-й хвилині чилійці перехопили м'яч у центрі поля і в кілька передач вивели Варгаса на ударну позицію, а той на лінії воротарського обіграв Касільяса і відправив м'яч у порожні ворота. За дві хвилини до перерви Алексіс Санчес пробив зі стандарту, і Касільяс, який невдало проводить цей сезон , відбив кулаками перед собою, а Шарлес Арангіс добив у той же кут!

У другому таймі іспанці атакували багато, моменти для взяття воріт у них були, але успіху це не принесло.

Програвши два матчі поспіль і пропустивши 7 м'ячів, футболісти збірної Іспанії можуть пакувати валізи додому.