Чемпіонський гол Мессі. ПСЖ – переможець французької Ліги 1

23 квітня 2022, 23:57
Семикратний володар Золотого м'яча у дебютному сезоні поза Барселоною став чемпіоном Франції. ПСЖ повертається на трон

Мессі - чемпіон Франції!

ПСЖ – десятикратний чемпіоном Франції. За чотири тури до завершення Ліги 1 команда зі столиці Франції оформляє ювілейне чемпіонство. Цікаво, що вісім титулів було завойовано за останні десять років. ПСЖ продовжує свою гегемонію, повернувши собі чемпіонський титул.

Щоправда, здобути чемпіонство красиво не вийшло. Матч проти Ланса на домашньому полі парижани зіграли внічию. Гості провели вдесятьох майже весь другий тайм, після вилучення Дансо. Але це не допомогло зірковому складу ПСЖ обіграти суперника.

Ліонель Мессі зробив усе, щоб стати героєм поєдинку. Його гол вивів ПСЖ уперед, але утримати саме перемогу не вдалося. За дві хвилини до кінця регламентованого часу Жан зрівняв рахунок – 1:1.

Але навіть нічия достроково робила ПСЖ офіційно чемпіонів Франції за чотири тури до кінця турніру. Так і сталося. Таким чином, гол Мессі став чемпіонським.

Нагадаємо, що Мессі провів свій перший сезон не у Барселоні. І одразу легендарний аргентинець стає чемпіоном Франції.