Чемпіонат України з фігурного катання виграла скандальна росіянка

19 грудня 2019, 21:19
13-річна Анастасія Шаботова, що стала відомою після слів про "правильний" допінг, виграла змагання в Києві

Подіум чемпіонату України з фігурного катання / Фото: Сегодня|Спорт

У четвер в Києві завершився чемпіонат України з фігурного катання. Змагання протягом трьох днів приймала Льодова арена на вулиці Шалетт. Незважаючи на вільний вхід, глядачів на трибуні було небагато – до півсотні. Зібралися переважно друзі й родичі учасників: чемпіонат проходив у будні дні, та ще й у робочий час.

Переможцем у чоловіків став 17-річний Іван Шмуратко. А в дівчат перше місце посіла 13-річна Анастасія Шаботова – скандальна російська фігуристка, що стала відомою після розмови про "правильний" допінг і отримала український паспорт цього літа.

Цікаво, що в змаганнях пар, як спортивних, так і танцювальних, було всього по три претенденти на медалі. Отже, всі учасники цих категорій гарантовано брали нагороди. Залишалося лише визначити, якого ґатунку. Всі результати чемпіонату України з фігурного катання 2019 року: