Чемпіонат світу з боротьби: Теміров – з бронзою, Беленюк хоче золото

26 жовтня 2018, 20:45
Українські борці Жан Беленюк і Ленур Теміров ударно завершили день

Жан Беленюк впевнено виграв півфінальну сутичку на ЧС в Будапешті

Сьогодні в угорській столиці Будапешті, де проходить чемпіонат світу з боротьби, в колекцію української збірної лягла ще одна медаль (плюс одна в розумі). Бронзу завоював Ленур Теміров, представник греко-римського стилю, який виступає у ваговій категорії 63 кг. Він здолав китайського борця Ербата То. А перед цим Теміров у півфіналі поступився чотириразовому чемпіону Азії та бронзовому призеру Олімпійських ігор 2016 року Ельмурату Тасмурадову з Узбекистану.

Більш високого калібру медаль чекає одного з найсильніших борців планети греко-римського стилю Жана Беленюка. Він вийшов у фінал у ваговій категорії до 87 кг, впевнено перемігши чемпіона Європи серед молоді Ісламу Аббасова з Азербайджану – 5: 1.

Як мінімум срібло у Беленюка в кишені, але з його амбіціями можна боротися тільки за золото. Опонентом по фіналу виступить чинний чемпіон світу Метаган Базар з Туреччини. Початок сутички завтра, 27 жовтня, о 19:00.

Нагадаємо, що на перших етапах чемпіонату світу суперники Беленюка без проблем поступалися йому дорогою. На старті литовець Станкявічюс програв – 2: 5. Потім в 1/8 фіналу був повалений вірменин Шахінян з рахунком 4: 1.

У чвертьфіналі опонент попався серйозніший – іранець Хоссейн Ахмад Нурі, чемпіон Азії. Він повів в рахунку 2: 0, але в підсумку Беленюку все таки вдалося продемонструвати техніку і вирвати перемогу – 4: 2.

Нагадаємо, що вчора львів'янка Юлія Ткач-Остапчук виграла бронзову медаль на чемпіонаті світу з боротьби, яка стала третьою для України.

Раніше золото взяла Алла Черкасова (68 кг), а бронзу – Оксана Лівач (50 кг).