"Челсі" вирвав нічию в суперматчі проти "Манчестер Юнайтед"

20 жовтня 2018, 17:33
Відео голів та моментів центрального поєдинку 9-го туру англійської Прем'єр-ліги

Лондонський "Челсі" зіграв внічию з

Лондонський "Челсі" зіграв внічи ю з "Манчестер Юнайтед" в матчі дев'ятого туру чемпіонату Англії з футболу. Зустріч , що відбулася в Лондоні , завершилася з рахунком 2 : 2 . У складі гостей дубль оформив Антоні Марсьяль ( 55 – я і 73 – а хвилини ) , у " Челсі " голи забили Антоніо Рюдігер ( 21 ) і Росс Барклі ( 90 + 6 ) .

Лондонський клуб , який не зазнав жодної поразки в поточному сезоні Прем'єр – ліги , набрав 21 очко і очолює турнірну таблицю , " МЮ " ( 14 ) розташовується на восьмій сходинці .

Нагадаємо , що сьогодні в Лондоні проходить ще один поєдинок вищого дивізіону чемпіонату Англії . Грає команда Андрія Ярмоленко , а сам українець вийшов у стартовому складі. Дивитися матч "Вест Хем" – "Тоттенхем" можна на каналі "Футбол 1" і онлайн на сайті oll.tv (в підписці, платно).

Раніше в суботу "Реал" сенсаційно програв "Леванте" на своєму полі: відео голів і моментів доступно на нашому сайті . Після першого тайму мадридці програвали 0 : 2 , а в другому змогли відіграти один м'яч .