Чехи обіграли господарів Олімпіади в хокей

15 лютого 2018, 17:29
У наступному поєдинку збірна Чехії зіграє з канадцями

Чехія - Південна Корея - 2:1. Фото: AFP

Збірна Чехії з хокею здобула перемогу над командою Південної Кореї в матчі групового етапу олімпійського турніру.

Зустріч групи А завершилася з рахунком 2:1 (2:1, 0:0, 0:0). У чехів голи забили Ян Коварж (12-та хвилина) і Міхал Ржепік (17), у корейської команди відзначився Чо Мінхо (8).

У суботу чехи зіграють з канадцями, збірна Південної Кореї – зі швейцарцями.

Нагадаємо, що в середу в хокейному турнірі прогриміли дві сенсації: збірна Росії програла команді Словаччини, а американці в овертаймі поступилися збірній Словенії. А в четвер збірна Канади впевнено обіграла збірну Швейцарії (5:1).

Збірна України на Олімпіаду-2018 не пробилася.

Зазначимо, що повний розклад у всіх видах спорту на всі дні Олімпіади-2018 є на нашому сайті. Вибравши перетин дня і виду спорту, клікніть і отримаєте час початку подій.

Нагадаємо, що Олімпіада-2018 в південнокорейському Пхенчхані відбудеться з 9 по 25 лютого. У ній беруть участь спортсмени з 92 країн і буде розіграна рекордна для зимових Ігор кількість медалей – 102 комплекти.