Колишній гравець "Динамо" пропустив курйозний гол на останній хвилині від воротаря суперників

16 лютого 2020, 13:11
Команда Максима Коваля не змогла утримати переможний рахунок, зігравши внічию

/ Фото: Instagram

Український воротар "Аль-Фатеха" Максим Коваль пропустив гол від воротаря "Аль-Файсалі" з Кармія Мустафи Малайекі в матчі чемпіонату Саудівської Аравії. Кіпер "Аль-Файсалі" пішов до воріт Коваля на останній кутовий на 94-й хвилині матчу за рахунку 2: 1 на користь "Аль-Фатеха". Після подачі з кутового Малайека переправив м'яч у ворота Коваля.

27-річний Коваль в цьому сезоні зіграв один сухий матч, пропустив 34 голи в 18 зустрічах чемпіонату. З 2010-го по 2019-й роки контракт Коваля належав київському "Динамо".

До речі, опублікували розклад найближчих матчів чемпіонату України. Дирекція Української Прем'єр-ліги затвердила час початку матчів 21-го і 22-го турів. Пройдуть вони в самому початку весни, але час для деяких поєдинків вибрано дуже дивне.

Читайте, як в київське "Динамо" приїхали два бразильських півзахисника " . Віце-чемпіони України прийняли рішення за підсумками перегляду південноамериканських гравців.

Дивіться, як "Зоря" розгромила "Олімпік" "в гостях" – на київському стадіоні "Динамо":