Колишня команда Хацкевича вирвала перемогу в Таллінні: огляд матчу Естонія – Білорусь

6 вересня 2019, 21:30
Свої перші три очки у відборі Євро-2020 білоруси вирвали на другій доданій хвилині

Білорусь святкує перемогу / Фото: Reuters

У Таллінні відбувся відбірковий матч Євро-2020 в групі С. Збірна Естонії приймала на своєму полі Білорусь. До цього команди ділили останнє місце в квінтеті, не набравши на двох жодного очка. Але тепер на дні таблиці залишилася естонська команда, яка програла білорусам, котрих раніше очолював Олександр Хацкевич, з рахунком 1: 2.

Перемогу білорусам приніс нападник БАТЕ Максим Скавиш, який забив вирішальний м'яч на 90 + 2 хвилині:

ЕСТОНІЯ – БІЛОРУСЬ – 1: 2

ТАЛЛІНН. "А.Ле Кок-Арена"

ЕСТОНІЯ: Лепметс – Теністе, Тамм, Метс, Клаван (к), Пикк – Оямаа (Синявський, 86), Кяйт, Васильєв (Дмитрієв, 76), Зенєв – Сорга (Саппінен, 83)

БІЛОРУСЬ: Гутор – Матвейчік, Політевич, Наумов, Поляков – Яблонський, Маєвський – Ковальов (Скавиш, 76), Драгун, Стасевич (к) – Сігневіч (Бахар, 64)

ГОЛИ: Сорга (54) – Наумов (49), Скавиш (90 + 2)

Огляд першого тайму матчу Естонія – Білорусь

Огляд другого тайму матчу Естонія – Білорусь

Як повідомлялося раніше, тренер 130-ї збірної в рейтингу ФІФА пригрозив обіграти Україну. "Бути маленьким ще не означає бути слабким", – заявив напередодні суботньої гри з українцями наставник литовців Вальдас Урбонас.

У свою чергу Андрій Шевченко розповів, чого побоюється в грі з Литвою 7 вересня. "Стандарти – хороша зброя при якісних виконавцях. Я думаю, це один з варіантів, над якими працювали наші суперники. Я розумію тренера збірної Литви. Таким чином у них з'являється можливість бути агресивними і небезпечними на своєму полі", – зазначив коуч українців.