Бик із РФ: росіянин потрапив у скандал на Олімпіаді, вдаривши суперника головою (відео)

9 лютого 2022, 13:10
Нападник збірної РОК з хокею Антон Слєпишев уявив себе Зінедіном Зіданом

Зідана вилучили, Слєпишева - ні / Фото: Колаж: Сьогодні

Перший же матч чоловічого хокейного турніру на Олімпіаді-2022 у Пекіні між командами РОК та Швейцарії (1:0) відзначився скандалом.

Наприкінці другого періоду автор закинутої шайби РОК Антон Слєпишев під'їхав до швейцарського захисника Янніка Вебера і вдарив того головою. Це сталося після зупинки гри.

Слєпишев мав отримати вилучення до кінця матчу – це передбачено регламентом Міжнародної федерації хокею.

Таке покарання вимагав для Слєпишева головний тренер Швейцарії Патрік Фішер.

Проте судді заплющили очі на поведінку Слєпишева, давши тому лише чотири хвилини штрафного часу.

Нагадаємо, 16 років тому за аналогічне порушення у фіналі чемпіонату світу з футболу був вилучений француз Зінедін Зідан, який вдарив головую італійця Марко Матерацці.

Зазначимо, щоза попередні махінації з допінгом росіяни виступають на Олімпіаді-2022 у Пекіні без прапора, гімну та взагалі без назви своєї країни – під абревіатурою РОК (Російський олімпійський комітет).