"Будівельник" другий рік поспіль стає володарем Кубка України

8 березня 2015, 09:34
У фіналі лідер баскетбольної України обіграв "Дніпро"

Фото ukrbasket.net

"Будівельник" вдруге поспіль завоював Кубок України, обігравши в цікавому і напруженому фінальному матчі "Дніпро" з рахунком 73:60. Поступаючись після першої половини, столична команда переламала хід гри у третій чверті і здобула перемогу.

Незважаючи на стартовий ривок номінальних господарів, які після вдалих дій Михайла Анісімова та Максима Івшина, а також далекого кидка Дениса Лукашова, повели +7, дніпряни вирівняли гру і навіть виграли дебютну чверть з двоочковою перевагою. Напружена боротьба, переважно в трисекундній, тривала і в другій чверті, в ході якої "Дніпро" зумів збільшити розрив у рахунку (41:37).

Переломний момент настав у третій десятихвилинці. "Будівельник" зіграв потужно, а дует Анісімов-Івшин, не помічаючи опонентів, раз за разом вражав кільце суперника. Не відставала і задня лінія команди на чолі з Денисом Лукашовим, що, зрештою, забезпечило чинним чемпіонам перевагу +13. І хоча дніпряни зробили все від них залежне, щоб заключний період не перетворився на формальність, скоротивши відставання, на більше у команди Вальдемарас Хомічюса не вистачило сил.

Денис Лукашов приніс "Будівельнику" 17 очок, додавши по 5 підбирань і передач. 11 очок і 6 підбирань на рахунку Максима Пустозвонова, 10 очок – Максима Івшина.

У складі "Дніпра" 13 очками та 5 підбираннями відзначився Сергій Загреба. По 10 очок здобули Станіслав Тимофеєнко та Олександр Сизов, на рахунку якого також 5 підбирань і 5 передач.

Після завершення матчу кращі гравці Фіналу чотирьох отримали індивідуальні відмінності. Денис Лукашов ("Будівельник") був визнаний кращим захисником, Станіслав Тимофеєнко ("Дніпро") – кращим форвардом, Михайло Анісімов ("Будівельник") – кращим центровим, Максим Пустозвонов ("Будівельник") – MVP.