Бразилія по пенальті пробилася до чвертьфіналу чемпіонату світу

28 червня 2014, 22:09
Удача двічі відвернулася від чилійської збірної: на останній хвилині додаткового часу і у вирішальному ударі Бразилію врятувала штанга

Давид Луїс забив і з гри,

Перший же матч плей- офф чемпіонату світу в Бразилії подарував нам серію пенальті ! У суботу " пентакампеони " у фантастичному за напруженням матчі 1 / 8 фіналу обіграли команду Чилі і стали першими чвертьфіналістами домашнього Мундіалю !

Команди обмінялися м'ячами в першому таймі. На 18 -й хвилині Давид Луїс в боротьбі із захисником змусив того помилитися і пробити у свої ворота. М'яч , правда , зарахували на бразильського захисника . На 32 -й хвилині Алексіс Санчіс скористався грубою помилкою оборони бразильської збірної і зрівняв рахунок.

В цілому , моментів у бразильців було більше. Однак як тільки проходили швидкі атаки чилійців низом , оборона господарів чемпіонату світу " губилася " . Чилійці ж усі свої атаки намагалися завершувати ударами , щоб не допустити швидкі контрвипади з прекрасним Неймаром на вістрі .

У другому таймі англійський арбітр Ховард Уебб не зарахував гол Халка , забитий після підігравання собі рукою. У кінцівці зустрічі чилійці притиснули суперника і взагалі більше володіли м'ячем ( 55 % проти 45 % у бразильців ) , але гра в підсумку плавно перейшла в додатковий час , на останній хвилині якої чилійцям не пощастило : м'яч після удару Пінільі влучив у поперечину воріт Сезара !

У серії пенальті перед останнім ударом рахунок був 2:2 , Неймар свою спробу реалізував , а чилійцям знову не посміхається удача – штанга після удару Хари .

Бразилія насилу вийшла у чвертьфінал , де зіграє з переможцем матчу Колумбія – Уругвай .

Всі новини , результати , розклад матчів , фоторепортажі та таблиці чемпіонату світу в Бразилії дивіться на нашій сторінці про ЧС-2014.