Бразилія забезпечила собі перше місце в групі відбору на ЧС-2018

1 вересня 2017, 10:55
П'ятикратні чемпіони світу обіграли Еквадор завдяки голам Пауліньо і Коутіньо

Збірна Бразилії здобула перемогу над збірною Еквадору з рахунком 2:0 в матчі 15-го туру відбіркового етапу чемпіонату світу 2018 року, який відбудеться  в Росії.

Пентакампеони невпинно атакували, але змогли відкрити рахунок лише на 69-й хвилині завдяки зусиллям новобранця "Барселони" Пауліньо. На 76-й хвилині гравець "Ліверпуля" Філіпа Коутіньйо, якого каталонська команда безуспішно намагається заполучити, подвоїв перевагу господарів поля, тим самим встановивши остаточний рахунок.

Бразильці вже давно забезпечили собі вихід до фінальної частини ЧС-2018. Наразі у команди Тіте 36 очок, а найближчий переслідувач – збірна Чилі – має в своєму активі 25 балів. Бразильці після цієї перемоги забезпечили собі перше місце в групі.

Нагадаємо, згідно з регламентом, чотири найкращі команди за підсумками відбірного турніру виходять безпосередньо до фінальної частини ЧС-2018. П'ята команда побореться за додаткову путівку в стикових матчах з представником Океанії.