Бразилія не зіграє в фіналі чемпіонату світу серед футболістів до 17 років

25 жовтня 2017, 17:52
У півфіналі бразильці програли команді Англії з рахунком 1:3

Англія U17 - Бразилія U17 - 3:1. Фото AFP

Футболісти збірної Англії перемогли команду Бразилії в півфінальному матчі чемпіонату світу для гравців не старше 17 років, який проходить в Індії.

Зустріч пройшла в середу і завершилася з рахунком 3: 1 на користь англійців. У складі переможців хет-трик зробив Ріан Брюстер (10-та, 39-та і 77-га хвилини). У бразильців відзначився Уеслі (21).

У фіналі чемпіонату світу англійці зіграють з переможцем матчу між збірними Іспанії та Малі.

<p>Англія U17 – Бразилія U17 – 3:1. Фото AFP</p>

Збірна України не змогла пробитися у фінальну стадію чемпіонату світу U17.

Нагадаємо, що національна збірна України не змогла пробитися на чемпіонат світу 2018. У Києві у вирішальному поєдинку, в якому нас влаштовувала тільки перемога, наша команда "всуху" програла збірній Хорватії – 0: 2. Відігравши відмінний перший тайм з великою кількістю моментів, у другому наша команда пропустила два м'ячі від Андрія Крамаріча. Наш сайт провів онлайн-трансляцію матчу Україна – Хорватія.

Відзначимо, що безпосередньо на ЧС-2018 з нашої групи пробилася Ісландія, яка стала найменшою за населенням країною, яка пробивалася на чемпіонат світу.