Бразилія не зуміла вийти до півфіналу Кубка Америки

28 червня 2015, 09:20
"Пентакампеони" у післяматчевій серії пенальті поступилися Парагваю

Фото AFP

Збірна Бразилії не зуміла вийти до півфіналу Кубка Америки 2015 року, який в ці дні проходить в Чилі.

У чвертьфіналі турніру бразильці поступилися Парагваю . Вже на 15 -й хвилині підопічні Дунги провели красиву контратаку, яку точним ударом з кількох метрів завершив екс-гравець "Реала" та "Мілана " Робіньо.

Парагвайцям вдалося зрівняти рахунок в середині другої половини гри. Форвард " Бенфіки" Дерліс Гонсалес реалізував 11-метровий удар. Воротар бразильців Джефферсон вгадав кут, але дотягнутися до м'яча не зумів.

А в післяматчевій серії пенальті більш вдалими виявилися парагвайці – 3: 4 на їх користь.

У півфіналі фіналісту попереднього розіграшу Кубка Америки належить зустрітися зі збірною Аргентини, що також здолала свого суперника по чвертьфіналу Колумбію лише в серії пенальті. (0: 0 , пен 5: 4 )

БразиліяПарагвай – 1:1 (3:4, пен)