Бразилії вперше з ЧС-2014 пропустила 2 голи в першому таймі і тільки один раз в історії відігравалася

6 липня 2018, 21:55
Головний фаворит турніру ризикує залишитися без півфіналу

Фото AFP

У ці хвилини в Казані збірна Бразилії зустрічається з Бельгією в матчі 1/4 фіналу чемпіонату світу 2018 року. На нашому сайті проходить онлайн трансляція Бразилія – Бельгія. На кінець першого тайму п'ятиразові чемпіони світу програють з рахунком 0: 2 – автоголом відзначився Фернандіньо, ще один м'яч записав на свій рахунок Кевін Де Брюйне.

Бразилія вперше з домашнього чемпіонату світу 2014 року пропустила двічі в першому таймі. На минулому мундіалі бразильці вже до перерви програвали в два голи команді Голландії в поєдинку за "бронзу" і в підсумку поступилися з рахунком 0: 3.

А перед цим трапилася найбільша трагедія в історії бразильського футболу – в півфіналі ЧС-2014 Бразилія розгромно поступилася майбутньому чемпіону світу Німеччині з рахунком 1: 7, пропустивши чотири м'ячі ще в першому таймі.

Раніше ми приводили анонс матчу Бразилія – Бельгія: статусні проти результативних.

Відзначимо, що Бразилія в своїй історії виграла тільки один поєдинок на чемпіонатах світу, коли програвала в два м'ячі. Сталося це в матчі проти Швеції (4: 2) в далекому 1938 році.

Додамо, що Фернандіньо є автором тільки другого автоголу в складі збірної Бразилії – дебютантом був Марсело на ЧС-2018 в матчі проти Хорватії.

Нагадаємо, що першим півфіналістом ЧС-2018 стала збірна Франції, яка обіграла Уругвай в матчі 1/4 фіналу.