Бразильці всуху обіграли сербів і вийшли в плей-офф ЧС-2018

27 червня 2018, 22:59
З групи Е в 1/8 фіналу вийшли команди Бразилії та Швейцарії

Бразилія зіграє в 1/8 фіналу чемпіонату с

П'ятикратні чемпіони світу вийшли в 1/8 фіналу ЧС -2018 з першого місця в групі Е. У середу в матчі третього туру групового етапу Неймар і компанія обіграла збірну Сербії . Поєдинок пройшов у Москві і завершився з рахунком 2 : 0 , а на нашому сайті пройшов текстовий онлайн матчу Сербія – Бразилія.

У першому таймі бразильці більше контролювали м'яч і створили ряд моментів біля воріт суперника, один з яких завершився взяттям воріт на 36-й хвилині. Феліпе Коутіньйо віддав чудовий пас на Пауліньо, який в дотик переправив м'яч у ворота збірної Сербії – 1: 0.

В середині другого тайму бразильці подвоїли рахунок після подачі з кутового: Тіаго Сілва головою відправив м'яч у ближній кут після подачі Неймара. Обидва футболісти обнялися після голу, розвіявши чутки про конфлікт. Після другого голу Бразилія заграла ще цікавіше, і мала багато моментів для того, щоб довести рахунок до розгромного. Але рахунок більше не змінився.

У паралельному матчі збірна Швейцарії обіграла команду Коста-Ріки з рахунком 1: 0. Наш сайт провів текстову
онлайн-трансляцію матчу Швейцарія – Коста-Ріказ яскравими фото зі стадіону . Таким чином , перше місце в групі Е зайняла збірна Бразилії ( 7 очок ) , друге – команда Швейцарії ( 7 очок ) . Сербія з трьома очками стала третьою , Коста – Ріка не змогла набрати жодного очка і замкнула квартет .

Чемпіонат світу в Росії триватиме до 15 липня,онлайни всіх матчів ЧС-2018 доступні на нашому сайті.