Браво, Україно! Дякуємо, Франціє! Ми вийшли в плей-оф ЧС-2022

16 листопада 2021, 23:34
Українці в гостях обіграли Боснію та посіли друге місце у групі. Тепер наша команда 26 листопада дізнається суперників за стиковими матчами

Україна здобула важливу перемогу в Боснії

Збірна України продовжуватиме боротися за вихід на чемпіонат світу. Пазл склався. Ми обіграли Боснію, а Франція виграла у Фінляндії – 2:0

Хоча перший тайм додав сивого волосся українським фанатам. Дуже млява гра без гостроти в атаці.

А у захисті провал на 45-й хвилині. І просто неймовірний сейв Георгія Бущана. Воротар врятував нашу команду після удару головою Хаджикадунича. М'яч потрапив у стійку, але ніхто не встиг його добити в сітку!

Після перерви нам удався швидкий гол. Циганков прострелив на Ярмоленка, той не зміг пробити, але встиг Зінченко відправити м'яч у порожні ворота.

Потім знову був суперсейв Бущана. А добив боснійців Артем Довбик, який реалізував вихід віч-на-віч!

Боснія – Україна – 0:2
Голи: Зінченко (59), Довбик (79)

Перемога у Боснії та результат у Гельсінкі вивели українців на друге місце у турнірній таблиці.

Що далі?

Збірна України вийшла у стикові матчі ЧС-2022. Своїх суперників наша команда дізнається 26 листопада. Найімовірніше, українці будуть несіяними, а отже нам можуть потрапити такі збірні, як Португалія чи Італія.

Регламент

Стикові турніри відбудуться з 24 по 29 березня. У них візьмуть участь володарі других місць у відбіркових групах, а також два найкращі переможці груп у загальному рейтингу Ліги націй-2020/21, які не потрапили у фінальний турнір ЧС безпосередньо або не вийшли у "стики" з других місць у відбіркових групах.

Ці 12 команд розіграють путівки, що залишилися, в межах трьох шляхів плей-оф, які складаються з одноматчевих півфіналів і фіналів. Три переможці цих шляхів стануть учасниками чемпіонату світу.