"Боруссія" Д обіграла "Баварію" у півфіналі Кубка Німеччини

26 квітня 2017, 23:50
У фіналі дортмундці зіграють з "Айнтрахтом"

Фото AFP

Дортмундська "Боруссія" обіграла "Баварію" у півфінальному матчі Кубка Німеччини.

Гості відкрили рахунок на 19-й хвилині – відзначився Ройс, але ще до перерви мюнхенці завдяки м'ячам Мартінеса і екс-гравця "Боруссії" Хуммельса вийшли вперед.

Однак після перерви голи Обамеянга і Дембеле принесли дортмундцям підсумкову перемогу і путівку у фінал турніру.

Там їх уже чекає "Айнтрахт", що вчора обіграв "Боруссію" з Менхенгладбаха в серії пенальті (1:1, пен – 7:6).

"Баварія" – "Боруссія" Д – 2:3

Голи: Мартінес (28), Хуммельс (41) – Ройс (19), Обамеянг (69), Дембеле (74)

"Баварія": Ульрайх, Мартінес, Хуммельс (Боатенг, 62), Алаба, Лам, Відаль, Хабі Алонсо (Мюллер, 79), Алькантара, Роббен, Рібері (Дуглас Коста, 86), Левандовскі.

"Боруссія" Д: Бюркі, Шмельцер, Геррейру, Пішчек (Пулішич, 80), Папастатопулос, Кастро (Дурм, 46), Бендер, Вайгль, Ройс, Обамеянг, Дембеле.

Попередження: Вайгль (15), Дембеле (25), Роббен (31), Хабі Алонсо (78), Бюркі (90).