"Боруссія" без Ярмоленка не змогла обіграти "Айнтрахт"

21 жовтня 2017, 19:25
Дортмундці вели по ходу зустрічі з різницею в два м'ячі

Пенальті в ворота Дортмунда. Фото AFP

Дортмундська " Боруссія " забуксувала в Бундеслізі . Післяпоразки від "Лейпцига" в минулому турі, цього разу дортмундці втратили очки в матчі з " Айнтрахтом " з Франкфурта .

Хоча все спочатку складалося для " Боруссії " відмінно . На 18 -й хвилині Нурі Шахін вивів гостей вперед , а на 57 -й хвилині Максиміліан Філіп забив другий гол у ворота " Айнтрахта " .
Однак господарі не опустили руки і досить швидко відігралися . Спочатку на 64 -й хвилині вони заробили пенальті , який реалізував Себастьєн Аллер , а через чотири хвилини Маріус Вольф зрівняв рахунок . Нічия – 2 : 2 .
Український півзахисник " Боруссії " Андрій Ярмоленко весь матч9 туру чемпіонату Німеччини просидів на лаві запасних.

Нагадаємо , що вчора " Шальке " обіграв " Майнц " – 2 : 0 в матчі – відкритті 9-го туру . Євген Коноплянка з'явився на полі лише на 68 -й хвилині , на той момент його команда вигравала з рахунком 1 : 0 , а трохи пізніше був забитий і другий гол. У Коноплянки був стопроцентний момент забити м'яч в цьому матчі , проте українець його не реалізував .