Болгарія за допомогою пенальті рятується в матчі з Чорногорією у відборі на Євро-2020

22 березня 2019, 22:48
Обидва голи були забиті в другому таймі, господарі відігралися завдяки пенальті

Болгарія - Чорногорія 1: 1

Футболісти збірної Болгарії зіграли внічию з командою Чорногорії в матчі відбіркового турніру Євро-2020. Зустріч групи А, що пройшла в п'ятницю в столиці Болгарії Софії, завершилася з рахунком 1: 1. Гості відкрили рахунок на 50-й хвилині – відзначився Стефан Мугоша, а господарі відігралися на 82-й хвилині з пенальті, який реалізував Тодор Недєлєв.

У наступному відбірковому матчі збірна Болгарії 25 березня зіграє на виїзді з командою Косово, а збірна Чорногорії в той же день прийме в Подгориці команду Англії.

Огляд матчу Болгарія – Чорногорія – 1: 1

Нагадаємо, що збірна України сьогодні також стартує у відбірковому турнірі Євро-2020. Команда Андрія Шевченка грає проти Португалії в Лісабоні. Ми проводимо онлайн матчу Португалія – ​​Україна з фото і відеоповторами.

Як повідомлялося раніше, Кріштіану Роналду змушує Андрія Шевченка хвилюватися.

Також повідомлялося, що УЄФА дозволив дискваліфікованому гравцю збірної Португалії зіграти проти України.