Блохін: "Шевченко залишив збірну в скрутному становищі"

27 серпня 2021, 13:03
Легендарний футболіст жорстко прокоментував відхід Андрія Шевченка з національної команди

Олег Блохін / Фото: ФФУ

Колишній головний тренер збірної України Олег Блохін в інтерв'ю Meta-ratings висловився про відхід Андрія Шевченка з національної команди.

"Відхід Шевченка? Звичайно, він для мене став несподіванкою. Думав, якщо вже на те пішло, то нехай Андрій Шевченко дограє цей відбірковий цикл, а потім вирішуватиме, йти чи не йти. Але щоб залишати збірну в такому положенні... Мабуть, після стартової нічиєї з Францією здавалося, що обіграють фінів і казахів – і в активі буде сім очок. Але не тут-то було. Зараз становище важке", – поділився своєю думкою Олег Блохін.

Шева залишає збірну України / Фото: Reuters

Зазначимо, що після трьох турів відбору на чемпіонат світу-2022 в активі збірної України три очки і друге місце в групі D. Відставання від Франції становить чотири бали. Фінляндія, Казахстан, а також Боснія і Герцеговина хоч і розташовуються нижче, але мають по матчу в запасі.

До фінальнрнр раунду безпосередньо вийде переможець групи, а команда, що зайняла друге місце, зможе поборотися за путівку на мундіаль в плей-оф відбору.

Петраков побореться за дорослий ЧС

Нагадаємо, що Андрія Шевченка на тренерському містку змінив Олександр Петраков, який 2019 року привів молодіжну збірну України до золотих медалей чемпіонату світу U-20.