"Зелена" Блашко тягне на собі Україну і знову в ТОП-20 на Кубку світу з біатлону

13 грудня 2020, 13:53
Дарія до четвертої стрільби боролася і за десятку, але допустила промах

Марте Олсбю Ройселанд / Фото: Reuters

Дар'я Блашко стала найкращою серед українок у гонці переслідування на 3-му етапі Кубку світу з біатлону в австрійському Гохфільцені. Дівчина, яка проводить перший повноцінний сезон в основній команді, посіла 18-те місце і піднялася на шість позицій порівняно зі спринтом. Блашко до четвертої стрільби боролася і за десятку, але допустила промах. Однак у загальному заліку вже 20-та.

Дар'я Блашко

А виграла другу гонку-переслідування сезону, незважаючи на два штрафні кола, норвежка Марте Олсбу-Ройселанд, яка починала її четвертою. І завдяки цій перемозі очолила загальний залік Кубку світу. Сенсація спринту Дінара Алімбекова з Білорусі хоч і стріляла без осічок, але програла ходом і стала другою. Трійку замкнула француженка Жулі Сімон.

Українка Юлія Джима під сильним снігом допустила п'ять промахів і стала 43-ю, а Катерина Бех з такою же кількістю штрафів піднялася з 59-го місця на 52-ге. Валю Семеренко вирішили не ставити через низьку стартову позицію. Українка мала стартувати 45-ю з відставанням у 1,38 хвилини від лідера. Раніше Валя не добігла гонку-переслідування в Контіолахті, допустивши 9 промахів під час гонки.