Битва за Київ: всі голи і моменти суперматчу "Рома" – "Ліверпуль" – 4:2

3 травня 2018, 09:42
"Рома" обіграла "Ліверпуль" у матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги чемпіонів, але до Києва їдуть англійці

Відео голів Рома - Ліверпуль - 4: 2

Ще один неймовірний за напруженням поєдинок видали команди в півфіналі Ліги чемпіонів! "Рома", яка програла в першому матчі "Ліверпулю" з рахунком 2:5, в матчі-відповіді здобула вольову перемогу з рахунком 4:2! До київського фіналу Ліги чемпіонів вийшов "Ліверпуль", який 26 травня зіграє з "Реалом".

Після першого тайму поєдинку "Рома" програвала 1:2 і у другому повинна була забити чотири м'ячі. Це римлянам майже вдалося – вони забили тричі, перемогли, але далі пройти не змогли.

Як розвивалися події в матчі "Рома" – "Ліверпуль":

9 хв 0:1, Мане. Раджа Найнгголан помилився в центрі поля, англійці організували контрвипад три в три і Садіо Мане реалізував свій момент – 0:1

15 хв 1:1, Мілнер автогол. Курйозний м'яч! Після скидки головою у воротарський від Ель-Шаараві захисник команди гостей зі всієї сили вибив м'яч, але "снаряд" зрадницьки зустрів голову Джеймса Мілнера і відскочив у кут воріт

26 хв 1:2, Вейналдум. В середині першого тайму гості знову вийшли вперед: Джорджиніо Вейналдум ударом головою вразив ворота "Роми"

52 хв 2:2, Джеко. Едін Джеко добив м'яч у сітку після того, як воротар "Ліверпуля" відбив "снаряд" перед собою

86 хв 3:2, Найнгголан. Раджа Найнгголан з лінії штрафного пробив у кут воріт "Ліверпуля", м'яч від штанги відскочив у сітку

90+4 хв 4:2, Найнгголан з пенальті. На четвертій доданій хвилині Найнгголан оформив дубль, реалізувавши пенальті, призначений за гру рукою у штрафному

"Рома" – "Ліверпуль" 4: 2, перший матч 2:5
Голи: Мілнер (15, автогол), Джеко (52), Найнгголан (86), Найнгголан (90+4, з пенальті) – Мане (9), Вейналдум (26)
Жовті картки: Флоренці (76), Манолас (84) – Ловрен (44), Робертсон (84), Соланкі (90)

"Рома": Алісон; Манолас; Фасіо; Флоренці; Коларов; де Россі (Гоналон, 70); Найнгголан; Пеллегріні (Юндер, 53); Ель-Шаараві (Антонуччі, 75); шик; Джеко

"Ліверпуль": Каріус; Александер-Арнольд (Клайн, 92); ван Дейк; Ловрен; Робертсон; Вейналдум; Хендерсон; Мілнер; Фірміно (Соланкі, 87); Мане (Клаван, 83); Салах

Наш сайт провів онлайн-трансляцію матчу "Рома" – "Ліверпуль".