Битва в Києві: п'ять м'ячів в матчі "Олімпік" – "Ворскла"

9 грудня 2017, 20:19
Відео голів та огляд матчу 19 туру чемпіонату України

У матчі 19 туру чемпіонату України"Ворскла" розгромила "Олімпік". Поєдинок пройшов у суботу в Києві на стадіоні ім. Лобановського і завершився з рахунком 1 : 4 на користь номінальних гостей – команди Василя Сачко .
Після цього матчу в активі " Ворскли " , що йде на третьому місці втаблиці чемпіонату України стало 31 очко . У " Олімпіка " залишилося 25 очок – команда замикає першу шістку Прем'єр – ліги .

У складі переможців голами відзначилися Олександр Кобахідзе ( 10 – а хвилина ) , Олександр Чижов ( 22 ) , Владислав Кулач ( 27 ) і В'ячеслав Шарпар ( 88 ) . У " Олімпіка " єдиний м'яч оформив Володимир Прийомов на 20 -й хвилині .

Поєдинки 19 туру видалися рясними на голи. "Карпати" відіграли два м'ячі в поєдинку з "Вересом"команди зіграли внічию – 2 : 2 . У ще одному поєдинку " Чорноморець " і " Зірка " видали результативну нічию – 3 : 3 , а " Маріуполь " на своєму полі здобув вольову перемогу над " Сталлю " – 4 : 2 .

"Олімпік" – "Ворскла" – 1:4 (1:3)
Голи: Прийомов (20) – Кобахідзе (10), Чижов (22), Кулач (27), Шарпар (88)
Жовті картки: Федорів (14), Прийомов (34) – Чижов (26), Пердута (49)