Битва в Олександрії: команда Шарана з видаленням і пенальті обіграла "Маріуполь"

3 листопада 2019, 16:23
Учасник групового раунду Ліги Європи на своєму полі дотиснув суперника, який грав в чисельній меншості

ФК "Олександрія"

У матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги учасниця групового раунду Ліги Європи "Олександрія" в неділю, 3 листопада, обіграла на своєму полі "Маріуполь" з рахунком 3:1. Це дозволило команді Володимира Шарана продовжити боротьбу за друге, лігочемпіонівське, місце в чемпіонаті України, від якого "Олександрія" відстає всього на три очки. Відзначимо, що 13-й тур УПЛ триває: онлайн трансляція Динамо – ФК Львів пройде на нашому сайті.

Варто сказати, що в першому таймі матчу з "Маріуполем" "Олександрія" не зуміла реалізувати пенальті. Удар Гречишкіна з "точки" потягнув кіпер гостей Гальчук.

Дивіться відео пенальті

Однак у другому таймі "Олександрія" дотиснула "Маріуполь", який з 32-ї хвилини грав у чисельній меншості.