Біатлоніст Йоханнес Бьо здобув десяту особисту перемогу в сезоні

25 січня 2019, 17:22
Лідер загального заліку Кубка світу з біатлону виграв спринтерську гонку в Антерсельві, кращий український результат – 11-е місце

/ Фото: AFP

Норвежець Йоханнес Бьо став переможцем спринтерської гонки на шостому етапі Кубка світу з біатлону в італійському Антерсельві. У п'ятницю Бьо подолав 10-кілометрову дистанцію з одним промахом на двох вогневих рубежах за 23 хвилини 53,9 секунди. Друге місце посів ще один норвежець Ерлен Бьонтегор (без промахів; відставання – 17,5 секунди). Трійку призерів замкнув француз Антонен Гігон (один промах; +20,2).

Кращий український результат – 11-е місце Артема Прими. Також в ТОП-20 потрапив Дмитро Підручний. А ось Руслан Ткаленко і Артем Тищенко опинилися за межами ТОП-60. Нагадаємо, що вчора українські біатлоністки провалили спринт Кубка світу. Виграла гонку чеська спортсменка Маркета Давидова.

Для Йоханнеса Бьо ця перемога стала десятою в особистих стартах поточного розіграшу Кубка світу, загальний залік якого він очолює. Італійський етап Кубка світу у чоловіків продовжиться гонкою переслідування в суботу.