Безус забив перший гол за "Гент" і вивів свою команду до фіналу Кубка Бельгії

31 січня 2019, 12:33
Українець відзначився в основний час і реалізував пенальті в післяматчевій серії

Безус радіє виходу до фіналу Кубка Бельгії. Фото: ФК "Гент"

Троє українських футболісти зіграли в матчі 1/2 фіналу Кубка Бельгії в складі "Гента" проти "Остенде". Головний тренер команди Єссо Торуп довірив місце в стартовому складі захиснику Ігорю Пластуну, нападаючому Роману Яремчуку, а також новачкові команди Роману Безусу.

Безус відзначився забитим голом, зрівнявши рахунок на 91-й хвилині матчу – 2:2. Цей м'яч дозволив перевести гру в овертайм, оскільки перший матч між клубами також завершився внічию 2:2. Нагадаємо, що в першому матчі між командами Роман Яремчук забив перший гол 2019 року, а захисник Ігор Пластун заробив видалення.

У серії післяматчевих пенальті (4:3) саме Безус завдав вирішального удару і подарував своїй команді вихід до фіналу. У матчі за титул "Гент" зіграє з "Мехеленом".

Стосовно інших українських футболістів, то Яремчук також провів на полі 120 хвилин і був попереджений на 53-й хвилині, а Пластун був замінений на 38-й хвилині після двох пропущених м'ячів.

"Остенде" – "Гент" 2:2 (3:4 пен)
Голи: 1:0 Де Суттер (8), 2:0 Сакала (31), 2:1 Серлот (84), 2:2 Безус (90+2)

Нагадаємо, що в попередньому матчі "Гента" уперше троє українців зіграли за одну команду в чемпіонаті Бельгії. Всього на полі з'явилося чотири наших співвітчизники "Гента".