Бенфіка Яремчука з тріском вилетіла із Кубка Португалії

24 грудня 2021, 08:48
Форвард збірної України Роман Яремчук не допоміг своїй команді обіграти принципового суперника і сам мало не заробив вилучення

Роман Яремчук vs Таремі / Фото: Getty Images

У центральному матчі 1/8 фіналу Кубка Португалії зустрічалися Порту та Бенфіка. Наставник "орлів" Жорже Жезуш залишив українського форварда на лаві запасних та, можливо, пошкодував про своє рішення.

Вже після першої 45-хвилинки Бенфіка "горіла" 0:3. У складі Порту дублем відзначився Еванілсон, а ще один гол забив Вітінья.

Наприкінці першого тайму вилучення заробив герой матчу бразилець Еванілсон, залишивши свою команду у меншості.

Після перерви головний тренер Бенфіки випустив Яремчука та Евертона. Українець мав кілька моментів відправити м'яч у сітку воріт Порту, але воротар господарів був на висоті.

А на 73-й хвилині матчу Яремчук мало не заробив вилучення. В ігровому епізоді українець спочатку штовхнув нападника Порту Таремі в спину, а потім ще вдарив іранця стусаном під зад.

Арбітр пошкодував Романа і показав лише жовту картку за неспортивну поведінку.

"Орли" так і не скористалися своєю ігровою перевагою і з тріском вилетіли з Кубка Португалії на стадії 1/8 фіналу.

Кубок Португалії, 1/8 фіналу

Порту – Бенфіка – 3:0

Голи: Еванілсон, 1,31, Вітінія, 7

Вилучення: Еванілсон, 45+2 – Отаменді, 90+4

ОГЛЯД МАТЧУ

Нагадаємо, що раніше Роман Яремчук провів найкращий матч у кар'єрі. У поєдинку проти Марітіму українець забив гол та віддав результативну передачу.

Роман Яремчук феєрить / Фото: Reuters