"Бенфіка" вибила "Зеніт" з Ліги чемпіонів

9 березня 2016, 20:54
Португальський клуб вийшов у чвертьфінал турніру

Фото AFP

Португальська "Бенфіка" за сумою двох матчів обіграла російський "Зеніт" в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Після поразки у виїзному матчі 0:1 пітерці з перших хвилин зустрічі побігли вперед і зуміли відігратися в середині другого тайму – відзначився Халк.

Однак втримати мінімальну перемогу і перевести матч у додатковий час господарям не вдалося. На 85-й хвилині Раулю Хіменесу вдався фантастичний удар, який Лодигін перевів у поперечину, а Гайтан, який зреагував першим, добив м'яч у порожні ворота.

Вже в компенсований арбітром час Таліска, який вийшов на заміну, приніс португальцям виїзну перемогу і місце у чвертьфіналі.

"Зеніт" – "Бенфіка" – 1:2

Голи: Халк (69) – Гайтан (85), Таліска (90+5)

"Зеніт": Лодигін, Ломбертс, Нету, Анюков (Смольніков, 58), Жирков, Данні, Вітцель, Маурісіо (Юсупов, 82), Дзюба, Кокорін (Шатов, 58), Халк.

"Бенфіка": Едерсон, Елізеу, Нелсон Семеду, Лінделеф, Фейса, Самаріс, Гайтан, Піцці (Сальвіо, 73), Саншеш, Жонас (Таліска, 90), Мітроглу (Хіменес, 67).

Попередження: Мітроглу (36), Піцці (49), Халк (90+3)