Білоруси обіграли латвійців і вийшли в плей-офф чемпіонату світу з хокею

20 травня 2014, 09:06
Федерація хокею Латвії просить переглянути результат матчу

Боротьба біля воріт. фото AFP

Хокеїсти збірної Білорусі завдали поразки команді Латвії з рахунком 3:1 (2:0, 0:1, 1:0) в матчі групового етапу чемпіонату світу, який проходить в Мінську.

У складі господарів льоду шайби закинули Джефф Плетт (на 9-й хвилині), Михайло Грабовський (9) і Сергій Костіцин (60, у порожні ворота). У латвійців відзначився Артур Кулда (34).

Однак Федерація хокею Латвії буде домагатися перегляду результату матчу, заявив голова федерації Кіров Ліпман. На останній хвилині арбітри скасували гол форварда латвійців Каспарса Даугавіньша, пояснивши це тим, що інший гравець латвійців знаходився в зоні воріт. Зустріч судили чеський арбітр Антонін Ерабек і американець Кіт Кав.

"Латвійська федерація боротиметься до кінця, щоб домогтися перегляду результату матчу, – сказав Ліпман журналістам. – Переконаний, що ця ситуація – найчистіша змова, арбітри були зацікавлені в перемозі білорусів".

Збірна Білорусі набрала 12 очок, піднялася на друге місце в групі і гарантувала собі місце в плей-офф. Латвійці з 9 балами посідають п'яте місце.

У заключному турі групового етапу білоруси 20 травня зіграють зі збірною Росії, а латвійці зустрінуться зі швейцарцями.